Рівні освіти: Бакалавр (Bachelor) Магістр (Master) Доктор філософії (PhD)
Інститути, факультети НАУ: Інститут ІКАО; Інститут міжнародного співробітництва та освіти; Інститут новітніх технологій та лідерства; Навчально-науковий інститут неперервної освіти; Інститут інноваційних освітніх технологій;
Освітні центри: «Крим-Україна», «Донбас-Україна».
Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування, Слов’янський коледж, Криворізький коледж, Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки, Васильківський фаховий коледж, Льотна академія Національного авіаційного університету.
У складі НАУ діють: Авіакосмічний ліцей ім. І. Сікорського НАУ, Вище професійне училище НАУ, Кафедра військової підготовки.
НАУ – топовий університет не тільки на словах, доказом цього є всеукраїнські та міжнародні рейтинги, в які він входить (WEBOMETRICS, QS EECA University Rankings, U-Multirank тощо). Присутність університету в таких рейтингах доводить високий рівень закладу вищої освіти
Перелік напрямів та спеціальностей
Інформаційні технології
Гуманітарні науки
Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону
Автоматизація та приладобудування
Електрична інженерія
Електроніка та телекомунікації
Архітектура та будівництво
Журналістика
Механічна інженерія
Управління та адміністрування
Культура і мистецтво
Освіта та педагогіка
Право
Природничі науки
Соціальне забезпечення
Соціальні та поведінкові науки
Сфера обслуговування
Виробництво та технології
Транспорт
Математика та статистика
Хімічна та біоінженерія
Біологія
Міжнародні відносини
НАУ – один із найбільших авіаційних закладів вищої освіти у світі. В університеті навчається близько 25 тисяч студентів, серед яких майже 1500 іноземців з 55 країн світу.
У складі університету: 10 факультетів, 3 інститути, 7 коледжів, вище професійне училище, ліцей, Льотна академія, Європейський регіональний центр Міжнародної організації цивільної авіації (IСАО).
Тільки в НАУ функціонує «Міжнародний центр підготовки пілотів», де проводиться практична висококваліфікована підготовка пілотів на літаках К- 10, Cessna 172 та Piper РА34-200Т SENECA II. Студенти мають можливість не тільки отримати ліцензію, але і ступінь бакалавра в галузі авіаційного інжинірингу.
Перлина університету – один з найбільших в Європі Авіаційний навчальний ангар. Також в НАУ є навчальний аеродром та полігон авіаційної наземної техніки, тренажерні комплекси, навчально-науковий аеродинамічний комплекс на базі дозвукової аеродинамічної труби ТАД-2. Студентське містечко університету це – 11 гуртожитків, їдальня на 1000 місць, інтернет-кафе, студентське «Бістро», Медичний центр, оснащений сучасним діагностично-лікувальним обладнанням, профілакторій, Центр культури і мистецтв із залом на 1500 місць, навчально-спортивний оздоровчий центр. Книжковий фонд Науково-технічної бібліотеки НАУ складає понад 2,6 млн. примірників.
Діяльність нашої обдарованої молоді та молодих вчених неодноразово відзначена Президентом України, Верховною Радою України, Комітетом з державних премій України в галузі науки і техніки та багатьма благодійними фондами.
Розробки науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж» НАУ представлені на численних міжнародних виставках різних країн світу.
Серед наших партнерів провідні авіаційні підприємства України: Державна авіаційна служба, Державне космічне агентство, ДП «Антонов», «Укроборонпром», Міжнародний аеропорт «Бориспіль», Міжнародний аеропорт «Київ», Міжнародний аеропорт «Одеса»)», компанія «МАУ», ДП «Завод 410 цивільної авіації» тощо.
Концептуальним напрямком освітньої діяльності є закріплення лідерських позицій університету у сфері національної вищої освіти та підготовки конкурентноспроможних фахівців у першу чергу авіаційно-космічної галузі як на національному, так і світовому рівнях. Навчальний процес забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний колектив. Переконливі результати діяльності кращого освітнього закладу – висока якість знань і конкурентоспроможність випускників, здатність проводити найсучасніші дослідження. Серед випускників і працівників НАУ – відомі вчені й конструктори, військові та державні діячі, організатори виробництва та педагоги.
Форми навчання: денна, заочна. Навчання за бюджетом і за кошти фізичних та/або юридичних осіб. В університеті діють курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з різних предметів.
Диплом НАУ був і залишається візитною карткою якості та професійної майстерності та визнається конкурентоспроможним у багатьох країнах світу.