Підсумки виставки «Освіта та кар’єра-2021» квітень 2021 року

В умовах карантинних обмежень, запроваджених Кабінетом Міністрів України та введенням карантину у м. Києві Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра- 2021» проходила віртуально, використовуючи новітні онлайн технології, на базі двох сайтів: - для українських учасників – сайт osvitaexpo.com.ua - для іноземних учасників – сайт edu-abroad.com У виставці взяли участь заклади освіти і організації з України, Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, Канади, Литви, Кіпру, Ізраїлю. Загальна кількість учасників виставки на двох сайтах – 86 закладів освіти.

У виставці взяли участь 32 українські заклади освіти. В рамках виставки в онлайн форматі на базі платформ ZOOM та ClickMeeting відбулися більше 72 конференцій, презентацій, круглих столів та майстер-класів, які проводили учасники виставки, представники Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

В рамках виставки для українських закладів вищої освіти проводився конкурс з тематичних номінацій. Переможців конкурсу буде визначено після закінчення карантинних заходів, пов’язаних з перебуванням м. Києва у «червоній зоні».

Рекламна кампанія виставки "Освіта та кар'єра - 2021" була розміщена в Facebook, Google та на сайті osvita.ua

За два дні роботи виставки сайт українських закладів освіти- osvitaexpo.com.ua - відвідало понад 8500 унікальних відвідувачів (згідно GOOGLE ANALYTICS).

Інформація на сайтах виставки розміщується до листопада 2021.

Запрошуємо на Тридцять восьму Міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра- День студента 2021», яка запланована на 12-13 листопада 2021 року.

З повагою, Волошина Тетяна Організатор виставки- Всеукраїнська громадська організація «Товариство «Знання» України».
Тел. Оргкомітету -+38 (044) 237-85-43, (063) 237-85-43, (093) 676-53-38

Вітаємо вищі заклади освіти, які цього року відзначають ювілей, а саме 

  • Національний фармацевтичний університет - 100 років

  • Національний медичний університет імені О.О.Богомольця - 180 років

ПРОГРАМА СЕМІНАРІВ, ПРЕЗЕНТАЦІЙ ТА КРУГЛИХ СТОЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ПРОГРАМА СЕМІНАРІВ, ПРЕЗЕНТАЦІЙ ТА КРУГЛИХ СТОЛІВ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ «Освіта  та кар’єра - 2021»